Bieg główny

Pytanie Odpowiedź
Czy kibice mogą ze mną wejść na teren biegu (zoo) TAK – po zakupieniu biletu wejścia do zoo.
Czy mogę przyjść na bieg na ostatnią chwilę? NIE – w dniu biegu kasy są zamykane o godzinie 16 i kto nie wejdzie na teren zoo nie będzie mógł wziąć udziału w biegu.
Czy muszę być uczestnikiem biegu aby kupić koszulkę biegu? Nie ale jej odbiór możliwy jest jedynie w biurze zawodów biegu.
Kiedy mogę wejść do Zoo jako uczestnik biegu? W niedzielę od godziny 12:00 (do wszystkich uczestników wyślemy informację czy będzie to wejście główne czy może boczne)
Gdzie odbiorę koszulkę biegu? W biurze zawodów. Biuro zawodów będzie się znajdować przy kasach Zoo (wejście główne).
Kiedy i w jakich godzinach działa biuro zawodów? W niedzielę od 12 do 16 przy kasach głównego wejścia do zoo. Wcześniejsze otwarcie biura zawodów np w sobotę będzie ogłoszone w osobnych komunikatach.
Czy uczestnik biegu po wejściu na teren Zoo może też wejść do Afrykarium? TAK – Afrykarium jest integralną częścią Zoo i nie wymaga zakupu dodatkowego biletu.
Czy mogę przenieść pakiet startowy na inną osobę? TAK – do 23.09.2023 – z poziomu zgłoszenia na bieg w panelu Cesja.
Jak wejdę do Zoo? Jeżeli jesteś kibicem to w kasie kupisz bilet wejściowy. Jeżeli jesteś zawodnikiem to w biurze zawodów odbierzesz numer z którym wejdziesz przez bramę służbową (100m przed bramą główną Zoo)Jeżeli jesteś uczestnikiem biegu krasnala/biegu młodzieżowego to ze swoim numerem wejdziesz przez bramę służbową ale: jeżeli wchodzisz z opiekunem który nie jest uczestnikiem biegu to opiekun musi mieć bilet, wtedy wchodzicie przez wejście przy kasach. Jeżeli twoim opiekunem jest uczestniki biegu wtedy oboje wchodzicie przez wejście służbowe.

Biegi dla dzieci

Pytanie Odpowiedź
Czy w biegu dla dzieci mogą wystartować dzieci starsze niż 8 lat? (wg. regulaminu) NIE – obowiązuje rocznik urodzenia.
Czy opiekun dziecka wchodzi do zoo za darmo? NIE – chyba że jest uczestnikiem biegu. W innym wypadku należy zakupić bilet do zoo.
Czy mogę wprowadzić do zoo dzieci, które nie biorą udziału w biegu dziecięcym? TAK – po wykupieniu biletu wstępu do zoo.
Czy mogę wprowadzić do zoo większą liczbę dzieci do 8 lat startujących w biegu dla dzieci? TAK – jedna osoba może wprowadzić więcej niż jedno dziecko startujące w biegu dla dzieci.
Czy muszę być uczestnikiem biegu aby zapisać dziecko na bieg? NIE – jednak aby opiekun/rodzic wszedł z dzieckiem na teren zoo należy zakupić bilet wejściowy.
Czy mogę wcześniej zapisać dziecko na bieg dziecięcy na 100 m NIE – Zapisy będą przyjmowane tylko w biurze zawodów (bieg dziecięcy na 100 m) i tylko w godzinach działania biura zawodów zgodnie z komunikatami otwarcia biura zawodów do wyczerpania puli miejsc startowych.

Wild Run już w najbliższą niedzielę oto najważniejsze informacje organizacyjne. Zobacz gdzie i kiedy odebrać pakiet startowy. Jak wejść do zoo oraz zdobyć numer na bieg dla dzieci

  1. Numery będą nadawane bezpośrednio w biurze zawodów po okazaniu przez uczestników kodu QR.
  2. Pakiety startowe będą wydawane w dniach:
   sobota – Decathlon Magnolia 15-20.
   w niedzielę od 12 do 16 przy kasa Zoo
   . Wejście w tym samym miejscu.
 1. Można odebrać pakiet startowy za inną osobę. W tym celu należy okazać w biurze zawodów kod QR danej osoby (z nazwiska też odnajdziemy)
 2. Pakiet startowy zawiera:
  – nr startowy,
  – torbę biegu
  – magnes
  – koszulkę i lub ręcznik jeżeli były osobno zamówione i opłacone.
 3. Bieg dla dzieci: https://wildrun.eu/bieg-dla-dzieci/
 4. Dla zawodników, w tym dzieci obowiązuje wejście do zoo tylko za okazaniem numeru startowego . Dorosły opiekun dziecka nie będący uczestnikiem biegu wchodzi z dzieckiem do Zoo przez wejście przy kasach. Opiekun będący uczestnikiem biegu może wejść z dzieckiem (będącym uczestnikiem biegu dla dzieci) przez wejście dla zawodników (przy portierni).
 5. W dniu biegu można wchodzić do zoo od godziny 12.
 6. Wejście do zoo dla zawodników możliwe tylko do godziny 16:00. Wejście dla kibiców z biletem do 16:00.

Plan minutowy 08.10.2023 (niedziela):

 • 12:00 – 16:00 godziny działania biura zawodów
 • 15:45 – Bieg dziecięcy na ok. 100m (zbiórka przy bramie startowej)
 • 16:00 – Start – bieg młodzieżowy na 1 km
 • 16:10 – Dekoracja uczestników biegu na 1 km.
 • 16:15 – Oficjalna rozgrzewka
 • 16:30 – Start Biegu
 • 17:05 – Pierwsi zawodnicy na mecie
 • 18:00 – Koniec biegu głównego na 10 km
 • 18:00 – Dekoracje zwycięzców
 • 18.30– Zakończenie zawodów.

Działanie biura zawodów w dniu biegu tylko przy kasach Zoo

Numery będą wydawane w biurze zawodów na podstawie otrzymanego kodu QR. Swój kod otrzymujesz automatycznie na email. Najłatwiej zapisać go w telefonie i pokazać w biurze zawodów.

W biurze zawodów odbierasz numer startowy i koszulkę oraz/lub czapkę jeżeli były zamówione.

Biuro zawodów w dniu biegu działa do godziny 16:00. Dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie i odbieranie numerów.

Depozyt i przebieralnie

Na uczestników biegu czeka depozyt i przebieralnie na terenie parkingu tuż przy starcie biegu. Zostawiając torbę zostanie do niej przymocowana kartka z Twoim numerem startowym. Dlatego pamiętaj aby po zakończonym biegu nie chować od razu numeru a dopiero w depozycie przy odbiorze torby.

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny będzie wydawany wszystkim osobom posiadającym medal i numer startowy z biegu.