Przy okazji biegu głównego zapraszamy na biegi towarzyszące dla najmłodszych. Odbędą się na dwóch dystansach z podziałem ze względu na wiek.

 • Bieg (do 8 lat) na dystansie ok. 100m. (bezpłatny)
 • Bieg od 9 do 16 lat na dystansie ok. 1 km – płatny

REGULAMIN Biegu na 100m

Na bieg obowiązuje określona liczba 100 miejsc. Zapisy będą dostępne w biurze zawodów tj. w piątek, sobotę przed biegiem oraz w dniu biegu do wyczerpania puli miejsc startowych. Zbiórka do biegu odbędzie się przed biegiem głównym czyli o 15:45 na mecie biegu . Bieg jest bezpłatny, niemniej opiekun wprowadzający dziecko/dzieci na bieg musi wykupić bilet wstępu, chyba, że jest uczestnikiem biegu.

 1. Bieg towarzyszący ma charakter zabawy.
 2. W biegu nie wyłaniamy zwycięzców. Każdy sportowiec, który przebiegnie metę, otrzyma od nas upominek.
 3. Opiekunowie prawni zgłaszający dziecko podpisują oświadczenie w biurze zawodów, że osoba niepełnoletnia startuje w zawodach wyłącznie na ich odpowiedzialność, posiada dobry stan zdrowia, nie ma przeciwwskazań medycznych i ogólnoustrojowych do wzięcia udziału w zawodach biegowych. Deklarują, że podopieczny/podopieczna posiada ubezpieczenie NNW jednocześnie zwalniają organizatora z odpowiedzialności prawnej za potencjalne uraz doznane podczas biegu.
 4. Organizator zobowiązuje się do prawidłowego i bezpiecznego przeprowadzenia biegu, który ma charakter zabawy i nie jest nastawiony na rywalizację. Organizator zapewnia również pełne zabezpieczenie medyczne.

REGULAMIN Biegu 1km

 • Bieg na dystansie ok 1000 m – 08.10.2023 godz. 16.00

Bieg odbędzie się w klasyfikacji generalnej kobiety i mężczyźni. Bieg jest odpłatny, opiekun wprowadzający dziecko/dzieci na bieg musi wykupić bilet wstępu, chyba, że jest uczestnikiem biegu głównego Wild Run.

   

REGULAMIN biegu towarzyszącego dla młodzieży:

 1. Na bieg obowiązuje określona liczba 100 miejsc. Zgłoszenia do biegu towarzyszącego dla młodzieży należy dokonać elektronicznie poprzez formularz internetowy do dnia 05.10.2023 r. do godz. 24:00
  na stronie wildrun.eu, a w przypadku niewyczerpania puli miejsc do 09.10.2022 zapisy będą dostępne w biurze zawodów tj. w sobotę przed biegiem oraz w dniu biegu do wyczerpania puli miejsc startowych.
 2. Bieg odbędzie się na dystansie 1000 m (dystans może ulec zmianie), trasa płaska, nawierzchnia asfaltowa z odcinkami kostki brukowej.
 3. Górny limit wieku to 15 lat.
 4. Start w biegu jest odpłatny. Koszt cegiełki to 25 zł. W dniu zawodów 08.10.2023 r. możliwość zapisania się lub wykonania opłaty będzie możliwa tylko w przypadku wolnych miejsc. Opłata w dniu biegu wynosi 50 zł. Opłatę można wykonać przy zapisach online lub opłacając bieg na:
  Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
  J.W Dawida 26/9, Wrocław
  nr konta 44105015751000009080005508
  Tytuł na przelewie: WILD RUN, nazwisko i imię
 5. Zapisanie się na bieg przez formularz internetowy nie jest równoznaczne z uczestniczeniem na biegu. Dopiero uiszczenie opłaty startowej powoduje ujęcie danej osoby jako uczestnika biegu. Zapisy trwają do 05.10.2023, ale mogą zostać zakończone wcześniej w przypadku osiągnięcia limitu miejsc określonych przez regulamin. Po zamknięciu zapisów osoby, które nie dokonały opłaty startowej zostaną usunięte z listy startowej. Jeżeli ktoś zapisze się w „ostatniej chwili” i nie ma pewności czy jego przelew został zaksięgowany, wystarczy poinformować organizatora o tym fakcie mailowo na adres zawody@pro-run.pl
 6. O obecności na liście startowej decyduje moment zaksięgowania wpłaty. Wpłaty Dot Pay (przy zapisach) są księgowane automatycznie, wpłaty tradycyjne na nr konta są księgowane z opóźnieniem (ręcznie).
 7. Opłata startowa – 25 zł – nie podlega zwrotowi.
 8. Każdy sportowiec, który przebiegnie metę, otrzyma od nas medal. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.
 9. Opiekun uczestnika biegu towarzyszącego dla młodzieży, jest zobowiązany do wykupienia biletu wstępu do ZOO, chyba że sam jest uczestnikiem Wild Run 2023.
 10. Opiekunowie prawni zgłaszający podopiecznego do biegu towarzyszącego dla młodzieży, podpisują oświadczenie w biurze zawodów, że osoba niepełnoletnia startuje w zawodach wyłącznie na ich odpowiedzialność, posiada dobry stan zdrowia, nie ma przeciwwskazań medycznych
  i ogólnoustrojowych do wzięcia udziału w zawodach biegowych. Deklarują,
  że podopieczny/podopieczna posiada ubezpieczenie NNW i jednocześnie zwalniają organizatora
  z odpowiedzialności prawnej za potencjalne uraz doznane podczas biegu.
 11. Start i meta do biegu towarzyszącego dla młodzieży znajduje się przy ul. Wróblewskiego 1-5, 51-618 Wrocław na terenie wrocławskiego zoo. Zbiórka do biegu odbędzie się przed biegiem główny czyli
  o 15.30 na mecie biegu. W biegu na 1000 m obowiązuje limit czasowy – 10 min.
 12. Pozostawanie na trasie biegu po upływie wyznaczonego czasu jak również nie stosowanie się do decyzji sędziów, przenosi na uczestników odpowiedzialność stosownie do obowiązujących przepisów ruchu drogowego oraz Kodeksu Cywilnego.
 13. Organizator zobowiązuje się do prawidłowego i bezpiecznego przeprowadzenia biegu. Organizator zapewnia pełne zabezpieczenie medyczne.
 14. Zawodnicy biegu towarzyszącego dla młodzieży, którzy zgłoszą się do biura zawodów otrzymają
  w pakiecie startowym:.
 • wstęp do wrocławskiego zoo,
 • numer startowy,
 • medal (na mecie biegu).
  1. Odbiór pakietów startowych będzie odbywał się przy głównej bramie wejściowej do Zoo w sobotę oraz w niedzielę w dniu biegu. Odbiór pakietów startowych w dniu biegu możliwy będzie tylko do godziny 15:15. Wejście do Zoo w dniu biegu będzie możliwe tylko do godziny 15:15. Po godzinie 15:15 w dniu biegu organizator nie gwarantuje możliwości wejścia na teren Zoo.
  2. Najlepsi zawodnicy w (pierwsze 3 osoby) w klasyfikacji K+M, w obu kategoriach wiekowych otrzymają puchary
  3. Do dyspozycji zawodników przewidziane będą przebieralnie na terenie zoo.
  4. Do dyspozycji zawodników będzie przeznaczony depozyt na terenie zoo. C czynny w godz. 13.00 – 18.30.
  5. Warunkiem otrzymania nagród/pucharów jest ukończenie biegu i stawienie się na ceremonii dekoracji o 16.10 przed bramą startową.
  6. W biegu pomiar czasu i kolejność ustalana będzie będą za pomocą chipów w numerach startowych.
  7. Klasyfikacja na mecie jest prowadzona po czasach netto za wyjątkiem pierwszych 50 osób na danym dystansie głównym gdzie kolejność jest wyznaczana po czasach brutto.
  8. Posiadanie numeru startowego wraz z chipem jest warunkiem wystartowania w biegu i sklasyfikowania w komunikacie końcowym.,
  9. Niewłaściwe zamocowanie chipa może spowodować niesklasyfikowanie zawodnika.

TRASA 1 km