Bieg główny

Pytanie Odpowiedź
Czy kibice mogą ze mną wejść na teren biegu (zoo) TAK – po zakupieniu biletu wejścia do zoo.
Czy mogę przyjść na bieg na ostatnią chwilę? NIE – w dniu biegu kasy są zamykane o godzinie 16 i kto nie wejdzie na teren zoo nie będzie mógł wziąć udziału w biegu.
Czy muszę być uczestnikiem biegu aby kupić koszulkę biegu? Nie ale jej odbiór możliwy jest jedynie w biurze zawodów biegu.
Kiedy mogę wejść do Zoo jako uczestnik biegu? W niedzielę od godziny 13:00 (do wszystkich uczestników wyślemy informację czy będzie to wejście główne czy może boczne)
Gdzie odbiorę koszulkę biegu? W biurze zawodów. Biuro zawodów będzie się znajdować przy kasach Zoo (wejście główne).
Kiedy i w jakich godzinach działa biuro zawodów? W sobotę 15-18 oraz w niedzielę od 12 do 16 przy kasach głównego wejścia do zoo.
Czy uczestnik biegu po wejściu na teren Zoo może też wejść do Afrykarium? TAK – Afrykarium jest integralną częścią Zoo i nie wymaga zakuu dodatkowego biletu.

Biegi dla dzieci

Pytanie Odpowiedź
Czy w biegu dla dzieci mogą wystartować dzieci starsze niż 8 lat? (wg. regulaminu) NIE – obowiązuje rocznik urodzenia.
Czy opiekun dziecka wchodzi do zoo za darmo? NIE – chyba że jest uczestnikiem biegu. W innym wypadku należy zakupić bilet do zoo.
Czy mogę wprowadzić do zoo dzieci, które nie biorą udziału w biegu pingwinka/lemura? TAK – po wykupieniu biletu wstępu do zoo.
Czy mogę wprowadzić do zoo większą liczbę dzieci do 8 lat niż wynika to z regulaminu? NIE – Jedna osoba dorosła może wprowadzić tylko jedno dziecko do 8 lat. Dzieci do lat 3 wchodzą do zoo bezpłatnie zgodnie z regulaminem wrocławskiego zoo.
Czy muszę być uczestnikiem biegu aby zapisać dziecko na bieg? NIE – jednak aby opiekun/rodzic wszedł z dzieckiem na teren zoo należy zakupić bilet wejściowy.
Czy mogę wcześniej zapisać dziecko na bieg (przed działaniem biura zawodów) NIE – Zapisy będą przyjmowane tylko w biurze zawodów i tylko w godzinach działania biura zawodów w piątek oraz w sobotę do wyczerpania puli miejsc startowych.

Wild Run już w najbliższą sobotę oto najważniejsze informacje organizacyjne. Zobacz gdzie i kiedy odebrać pakiet startowy. Jak wejść do zoo oraz zdobyć numer na bieg lemura i pingwinka (dla dzieci).

 1. W dniu biegu nie ma możliwości zapisania się oraz zapłacenia za bieg.
 2. Swoje zgłoszenie z nadanym numerem startowym znajdziesz na LIŚCIE STARTOWEJ
 3. Pakiety startowe będą wydawane już w piątek (06.10) oraz w dniu biegu (07.10). W piątek biuro zawodów będzie czynne od 15 do 18 przy głównym wejściu do zoo obok kas. W dniu biegu od 13 do 16.
 4. Można odebrać pakiet startowy za inną osobę. W tym celu należy okazać w biurze zawodów specjalne oświadczenie podpisane przez osobę za którą odbieramy pakiet (pobierz oświadczenie).
 5. Pakiet startowy zawiera:
  – książkę (pierwsze 300 osób, które odbiorą pakiet)
  – koszulkę – wydawana w biurze zawodów (tylko osoby, które ją zamówiły i opłaciły do 20 września – LISTA)
  – nr startowy,
  – woda
  – wafelek Sonko,
  – torbę biegu
 6. Bieg dla dzieci (Bieg Lemura i Pingwinka) – na bieg obowiązuje określona liczba 100 miejsc na bieg. Bieg odbędzie się na dwóch dystansach 100 m (3-5 lat) oraz 200 metrów (6-8 lat). Więcej…
 7. Obowiązuje wejście do zoo tylko za okazaniem numeru startowego (dorośli i dzieci) tylko wejściem służbowym ok. 50 metrów przed bramą główną zoo.
 8. W dniu biegu można wchodzić do zoo od godziny 13.
 9. Wejście do zoo dla zawodników możliwe tylko do godziny 16:00. Wejście dla kibiców z biletem do 17.

Plan minutowy 07.10.2017 (sobota):

 • 12:00 – 16:00 Godziny działania Biura zawodów
 • 16:15 – Rozgrzewka przed biegiem głównym na 10 km
 • 16:28 – Oficjalne otwarcie biegu
 • 16:30 – Start Biegu
 • 17:05 – Pierwsi zawodnicy na mecie
 • 18:00 – Koniec biegu głównego na 10 km
 • 18:05 – zbiórka do biegów dla dzieci na mecie pod bramą startową
 • 18.15 – Koniec Biegów dla dzieci
 • 18:15 – Dekoracje zwycięzców
 • 18.30– Zakończenie zawodów.

Działanie biura zawodów

Pakiety startowe na bieg będą wydawane w okrągłym dmuchanym namiocie. Stanowiska są podzielone numerami: 1-200, 201-400 itd. W sumie teoretycznie na biegu powinno pojawić się ok. 800 osób.

Biuro zawodów w dniu biegu działa do godziny 15:30, awaryjnie do 16:00. Dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie i odbieranie numerów.

Depozyt i przebieralnie

Na uczestników biegu czeka depozyt i przebieralnie. Zostawiając torbę zostanie do niej przymocowana kartka z Twoim numerem startowym. Dlatego pamiętaj aby po zakończonym biegu nie chować od razu numeru a dopiero w depozycie przy odbiorze torby.

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny będzie wydawany wszystkim osobom posiadającym medal i numer startowy z biegu.