Bieg główny

Pytanie Odpowiedź
Czy kibice mogą ze mną wejść na teren biegu (zoo) TAK – po zakupieniu biletu wejścia do zoo.
Czy mogę przyjść na bieg na ostatnią chwilę? NIE – w dniu biegu kasy są zamykane o godzinie 16 i kto nie wejdzie na teren zoo nie będzie mógł wziąć udziału w biegu.
Czy muszę być uczestnikiem biegu aby kupić koszulkę biegu? Nie ale jej odbiór możliwy jest jedynie w biurze zawodów biegu.
Kiedy mogę wejść do Zoo jako uczestnik biegu? W niedzielę od godziny 13:00 (do wszystkich uczestników wyślemy informację czy będzie to wejście główne czy może boczne)
Gdzie odbiorę koszulkę biegu? W biurze zawodów. Biuro zawodów będzie się znajdować przy kasach Zoo (wejście główne).
Kiedy i w jakich godzinach działa biuro zawodów? W sobotę 14-18 (Nowowiejska 115) oraz w niedzielę od 13 do 16 przy kasach głównego wejścia do zoo.
Czy uczestnik biegu po wejściu na teren Zoo może też wejść do Afrykarium? TAK – Afrykarium jest integralną częścią Zoo i nie wymaga zakupu dodatkowego biletu.
Czy mogę przenieść pakiet startowy na inną osobę? TAK – do 16.09.2018 – informację kto za kogo wyślij na zawody@pro-run.pl

Biegi dla dzieci

Pytanie Odpowiedź
Czy w biegu dla dzieci mogą wystartować dzieci starsze niż 8 lat? (wg. regulaminu) NIE – obowiązuje rocznik urodzenia.
Czy opiekun dziecka wchodzi do zoo za darmo? NIE – chyba że jest uczestnikiem biegu. W innym wypadku należy zakupić bilet do zoo.
Czy mogę wprowadzić do zoo dzieci, które nie biorą udziału w biegu pingwinka/lemura? TAK – po wykupieniu biletu wstępu do zoo.
Czy mogę wprowadzić do zoo większą liczbę dzieci do 8 lat startujących w biegu dla dzieci? TAK – jedna osoba może wprowadzić więcej niż jedno dziecko startujące w biegu dla dzieci.
Czy muszę być uczestnikiem biegu aby zapisać dziecko na bieg? NIE – jednak aby opiekun/rodzic wszedł z dzieckiem na teren zoo należy zakupić bilet wejściowy.
Czy mogę wcześniej zapisać dziecko na bieg (przed działaniem biura zawodów) NIE – Zapisy będą przyjmowane tylko w biurze zawodów i tylko w godzinach działania biura zawodów w sobotę oraz w niedzielę do wyczerpania puli miejsc startowych.

Wild Run już w najbliższą niedzielę oto najważniejsze informacje organizacyjne. Zobacz gdzie i kiedy odebrać pakiet startowy. Jak wejść do zoo oraz zdobyć numer na bieg manula i pantery (dla dzieci).

  1. W dniu biegu nie ma możliwości zapisania się oraz zapłacenia za bieg.
  2. Swoje zgłoszenie z nadanym numerem startowym znajdziesz na LIŚCIE STARTOWEJ
  3. Pakiety startowe będą wydawane już w sobotę (06.10) oraz w dniu biegu w niedzielę (07.10). W sobotę biuro zawodów będzie czynne od 14 do 18 przy ul. Nowowiejskiej 115.

 1. W dniu biegu od 13 do 16 przy kasach ZOO.
 2. Można odebrać pakiet startowy za inną osobę. W tym celu należy okazać w biurze zawodów specjalne oświadczenie podpisane przez osobę za którą odbieramy pakiet (pobierz oświadczenie).
 3. Pakiet startowy zawiera:
  – koszulkę – wydawana w biurze zawodów tylko osoby, które ją zamówiły i opłaciły do 17 września
  – nr startowy,
  – woda
  – wafelek Sonko,
  – torbę biegu
  – bidon Coders House
 4. Bieg dla dzieci (Bieg Manula i Pantery) – na bieg obowiązuje określona liczba 100 miejsc na bieg. Bieg odbędzie się na dwóch dystansach 100 m (3-5 lat) oraz 200 metrów (6-8 lat). Więcej…
 5. Dla zawodników, w tym dzieci obowiązuje wejście do zoo tylko za okazaniem numeru startowego . Dorosły opiekun dziecka nie będący uczestnikiem biegu wchodzi z dzieckiem do Zoo przez wejście przy kasach. Opiekun będący uczestnikiem biegu może wejść z dzieckiem (będącym uczestnikiem biegu dla dzieci) przez wejście dla zawodników (przy portierni).
 6. W dniu biegu można wchodzić do zoo od godziny 13.
 7. Wejście do zoo dla zawodników możliwe tylko do godziny 16:00. Wejście dla kibiców z biletem do 16:00.

Plan minutowy 07.10.2018 (niedziela):

 • 13:00 – 16:00 Godziny działania Biura zawodów
 • 16:15 – Rozgrzewka przed biegiem głównym na 10 km
 • 16:28 – Oficjalne otwarcie biegu
 • 16:30 – Start Biegu
 • 17:05 – Pierwsi zawodnicy na mecie
 • 18:00 – Koniec biegu głównego na 10 km
 • 18:05 – zbiórka do biegów dla dzieci na mecie pod bramą startową
 • 18.15 – Koniec Biegów dla dzieci
 • 18:15 – Dekoracje zwycięzców
 • 18.30– Zakończenie zawodów.

Działanie biura zawodów w dniu biegu

Pakiety startowe na bieg będą wydawane w okrągłym dmuchanym namiocie. Stanowiska są podzielone numerami: 1-200, 201-400 itd. W sumie teoretycznie na biegu powinno pojawić się ok. 1000 osób.

Biuro zawodów w dniu biegu działa do godziny 15:30, awaryjnie do 16:00. Dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie i odbieranie numerów.

Depozyt i przebieralnie

Na uczestników biegu czeka depozyt i przebieralnie na terenie parkingu tuż przy starcie biegu. Zostawiając torbę zostanie do niej przymocowana kartka z Twoim numerem startowym. Dlatego pamiętaj aby po zakończonym biegu nie chować od razu numeru a dopiero w depozycie przy odbiorze torby.

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny będzie wydawany wszystkim osobom posiadającym medal i numer startowy z biegu.