Bieg główny

Pytanie Odpowiedź
Czy kibice mogą ze mną wejść na teren biegu (zoo) TAK – po zakupieniu biletu wejścia do zoo.
Czy mogę przyjść na bieg na ostatnią chwilę? NIE – w dniu biegu kasy są zamykane o godzinie 16 i kto nie wejdzie na teren zoo nie będzie mógł wziąć udziału w biegu.
Czy muszę być uczestnikiem biegu aby kupić koszulkę biegu? TAK – na chwile obecną. Jeżeli to się zmieni to zostaną ogłoszone osobne zapisy dla osób, które chcą nabyć koszulkę ale nie są uczestnikami biegu.

Biegi dla dzieci

Pytanie Odpowiedź
Czy w biegu dla dzieci mogą wystartować dzieci starsze niż 8 lat? (wg. regulaminu) NIE – obowiązuje rocznik urodzenia.
Czy opiekun dziecka wchodzi do zoo za darmo? NIE – chyba że jest uczestnikiem biegu. W innym wypadku należy zakupić bilet do zoo.
Czy mogę wprowadzić do zoo większą liczbę dzieci do 8 lat niż wynika to z regulaminu? NIE – Jedna osoba dorosła może wprowadzić tylko jedno dziecko do 8 lat. Dzieci do lat 3 wchodzą do zoo bezpłatnie zgodnie z regulaminem wrocławskiego zoo.
Czy muszę być uczestnikiem biegu aby zapisać dziecko na bieg? NIE – jednak aby opiekun/rodzic wszedł z dzieckiem na teren zoo należy zakupić bilet wejściowy.
Czy mogę wcześniej zapisać dziecko na bieg (przed działaniem biura zawodów) NIE – Zapisy będą przyjmowane tylko w biurze zawodów i tylko w godzinach działania biura zawodów w piątek oraz w sobotę do wyczerpania puli miejsc startowych.