Ulam Labs wspiera Wild Run

Nasz bieg to nie tylko uczestnicy ale również darczyńcy, którzy wspierają ratowanie zwierzaków. Ogromne podziękowania kierujemy do firmy Ulam Labs.

Ulam Labs to software house z Wrocławia specjalizujący się w tworzeniu aplikacji w Pythonie oraz technologii blockchain. Dostarczają rozwiązania dla biznesu na całym świecie niezależnie od branży i skali, współpracują ze start-upami i większymi organizacjami. Tworzą zarówno aplikacje webowe, jak i mobilne. Z klientami współpracują na różnych etapach, od tworzenia aplikacji od podstaw, po ulepszanie i refaktor kodu już gotowych produktów.

Firma powstała z pasji do projektowania i tworzenia użytecznych i nowoczesnych rozwiązań dla swoich klientów. Wśród usług, które oferują znajduje się:Rozwój i utrzymanie oprogramowaniaBudowa produktów i usług bazujących na technologii blockchainInfrastruktura IT i rozwiązania chmuroweBudowa MVPTesting i kontrola jakości

Swoją nazwą nawiązujemy do postaci Stanisława Ulama, polskiego matematyka. Osoby o zjawiskowym życiorysie, mającej ogromny wkład w rozwój nauki. Ulam opracował m.in. spiralę liczb pierwszych, tzw. spiralę Ulama, która została odzwierciedlona w naszym logo.