Coders House sponsorem biegu

Coders House to software house z Wrocławia. Naszym domem jest stolica Dolnego Śląska, ale biznes prowadzimy na skalę międzynarodową dla najróżniejszych klientów, a jest ich całkiem sporo. W błyskawicznym tempie opracowujemy i realizujemy projekty z dziedziny IT.

Nasze zadanie jest proste – projektować przejrzyste i innowacyjne produkty IT, które będą znajdować nowe nisze na rynku. Jesteśmy utalentowanym zespołem programistów i managerów. Podejmujemy najtrudniejsze wyzwania. Niesamowicie szybko się rozwijamy, a nasze produkty cieszą się zaufaniem milionów ludzi z całego świata! Zakres naszych kompetencji jest spory: od projektowania oprogramowania, przez tworzenie aplikacji mobilnych, aż po planowanie strategii marketingu online. W każdym przypadku liczy się dla nas radość i satysfakcja z użytkowania oraz prostota obsługi.

Cały czas dążymy do bycia jeszcze lepszymi i większymi! Mamy zamiar podbijać kolejne, bardzo popularne gałęzie rynku nowych technologii. Chcemy zatrudniać najlepszych specjalistów w Polsce i na świecie, którzy zwiększą nasze kompetencje, a także chętnie podzielą się swoją cenną wiedzą z innymi, tworząc zupełnie nowe grono świetnie wyszkolonych ekspertów.